Új Kiárusítás! HDMI optikai Optikai Optikai Adó-vevő HDMI, Optikai Kiterjesztését Átalakító Egyetlen Multi-mode FC / SC port

HDMI optikai Optikai Optikai Adó-vevő HDMI, Optikai Kiterjesztését Átalakító Egyetlen Multi-mode FC / SC port

Új termék

Ft111 894

Készleten

999 Elemek

Kívánságlista

Címkék: optikai adó-vevő, optikai adó-vevő, száloptikás, Olcsó optikai adó-vevő, Magas Minőségű optikai adó-vevő, Kína optikai Szállítók.

a termék leírása mini-szint HDMI optikai adó, HDMI high-definition audio, illetve videó átviteli keresztül az optikai a tökéletes megoldás, az egész készülék tartalmaz egy HDMI optikai adó-vevő HDMI. Ezt a terméket használ optikai továbbítja a nagy felbontású video, így a kép világos, stabilabb adást. Ugyanakkor a beépített infravörös távirányító funkció. Teljesítmény előírások > Támogatja a HDMI 1.3 / HDCP1.1 & 1.2 > Támogatja a száloptikás átvitel. > Támogatás pont-pont, pont-multipont adatátvitel > Támogatása infravörös terjeszkedés, akkor használja az infravörös távirányító a fogadó oldalon a control set-top box vagy Blu-ray. > Tiszta hardver tervezés, plug and play, nincs szükség további szoftvereket is telepíteni. Videó paraméterek ebben Az esetben, Videó felbontás támogatása 640x480 @ 60fps 800X600 @ 60fps 1024x600 @ 60fps 1024X768 @ 60fps 1152X864 @ 60fps 1280X600 @ 60fps 1280X720 @ 60fps 1280X768 @ 60fps 1280X800 @ 60fps 1280X960 @ 60fps 1280X1024 @ 60fps 1440X1050 @ 60fps 1440x900 @ 60fps 1600x900 @ 60fps 1660x1200 @ 60fps 1680x1050 @ 60fps 1920x1080 @ 60fps 1920x1200 @ 60fps hang Mintavételi sebesség: 32kHz, 44.1 kHz, illetve 48kHz Infravörös támogatás 38KHz; NEC kód HDMI-HDMI 1.3 verzió HDCP verzió HDCP 1.2 bemeneti teljesítmény AC bemenet: 100V - 240V (50 - 60Hz) Maximális fogyasztás MIZ300T: 5W MIZ300R: 5W Méretek (L - W - H) 220 × 250 × 55 mm Termék Méret (L-W-H) 113 * 80 * 28mm Fizikai nettó tömeg 0.95 kg Működési hőmérséklet / páratartalom 0 ° C-70 ° C / 10-80% RH (noncuring) Tárolási hőmérséklet / páratartalom -10 ° C-tól 80 ° C / 5 90% RH (noncuring) Optikai paraméterek: Átviteli távolság optikai Száma szálak felület Emissziós hullámhossz Átviteli hálózati Vevő érzékenység Megengedett veszteség 550M Multi-mode Kettős szál SC 850 nm -9, hogy -3 dBm -26 dBm -17 dBm 10-20KM Egyetlen mód, Egyetlen szál SC 1310 nm -11, hogy -3 dBm -36 -25 dBm dBm 1510 nm -11, hogy -3 dBm -36 -25 dBm dBm 40 KM-Egyetlen mód, Egyetlen szál SC 1310 nm -5 0 dBm -36dBm -31 dBm 1510 nm -5 0 dBm -36 dBm -31 dBm 3. Fejezet Telepítés Kövesse az alábbi lépéseket, hogy telepítse az optikai adó: 1. HDMI-kábel segítségével csatlakoztassa a HDMI jelforrás optikai adó, optikai vevő kimeneti hogy a megjelenítő eszköz. 2. Csatlakoztassa a SC csatlakozók a pár szál ugrókat, hogy a KP port a videó átviteli berendezések. Megjegyzés: mindkét oldalon ugyanazt optikai csatlakoznia kell az ADÁSI-VÉTELI interfészek az optikai adó, a másik végét kell határokon csatlakoztatva. Különben a szál nem lehet csatlakoztatva. 3. Konfigurálja az infravörös visszajelzés funkció, az infravörös vevő, hogy csatlakoztassa a HDMI-TX, infravörös emissziós fejét hozzáférés HDMI RX. A dob az kell, hogy ellenőrizzék a készülék infravörös vevő. 4. Kapcsolja be a készüléket 5. Ezen a ponton a videó átviteli berendezések HATALOM világít, a többi jelzőfény által önteszt sorrendet követi villogó önteszt. Amikor a STA fény villog, akkor a készülék továbbítja a videót.

Közlekedés:

1. Vállaljuk a szállítás hétfőtől péntekig. A hajózás magában foglalja a csomagolás, illetve kezelési díjat.

2. Ez körülbelül 30-40 nap (USA, CA, AU). Más országok 40-60 munkanapon belül, a pontos szállítási idő függ a postai folyamat.

3. Ha nem kapja meg a nyertes elem (ek) követő 30 munkanapon belül, akkor kérjük, hagyj üzenetet vagy E-mail-ben keressen minket, mi mindent megteszünk, hogy megoldja a problémákat veled.

Visszajelzés:

1. Automatikusan hagyja a pozitív visszajelzést, hogy minden vevő a tranzakciók lebonyolításához.

2. Fenntartjuk magas színvonalú törekvés a 100% az ügyfél elégedettségi! Visszajelzés nagyon fontos számunkra.

3. A jó kommunikáció képes megoldani minden problémát, ha bármilyen kérdése van, kérjük lépjen velünk kapcsolatba, mi azonnal megoldani a problémákat tapasztal

Fizetés:

1.elfogadjuk, Alipay Vagyunk elfogadni keresztül, biztonságos fizetési processzor Letéti.

2.A fizetés biztonságos fizetési processzor Letéti.

3.Ha nem kivétel után azonnal zárja be,kérem, várjon néhány percig, majd próbálja meg újra Kifizetések kell kitölteni, 3 napon belül

4.Csak a hajó Alipress megerősítette címét.

Vissza:

1.Arra törekszünk, hogy 100% - os elégedettségi.

2.Garantáljuk, hogy az elem vásárlás a tétel már itt leírt ,illetve a feltétel leírt.

3.Amennyiben a tétel nem érkezik meg nem leírtak szerint, akkor kérjük lépjen velünk kapcsolatba, hogy visszatérjen az elem csere.

Készülék Típus Pár
Csomag Súlya 1.0kg (2.20lb.)
Csomag Méret 35cm x 25cm x 15cm (13.78in x 9.84in x 5.91in)
Modell Száma JYT
Rost Típus Egyetlen mód egy-szál
Átviteli távolság 20 KM
Száloptikai interfész FC
Márka Név jyttek

Írd meg véleményed

HDMI optikai Optikai Optikai Adó-vevő HDMI, Optikai Kiterjesztését Átalakító Egyetlen Multi-mode FC / SC port

HDMI optikai Optikai Optikai Adó-vevő HDMI, Optikai Kiterjesztését Átalakító Egyetlen Multi-mode FC / SC port

Kapcsolódó